Strzelnica – profesjonalna atrakcja na wyjazd integracyjny imprezę firmową

Podczas imprezy integracyjnej lub wyjazdu firmowego macie możliwość poczuć się jak na najprawdziwszej strzelnicy z broni ostrej.

 

Dysponujemy profesjonalnymi replikami broni ostrej w wersji CO2 lub ASG lub PCM. Dodatkowo stawiamy specjalne namioty tunelowe, siatki maskujące, nietypowe tarcze strzeleckie, podgląd tarcz na monitorach za pośrednictwem kamer. Istnieje możliwość rozstawienia strzelnic przy samych hotelu, lub w głębokiej dziczy. Pełna klasyfikacja – indywidualna i drużynowa.

KALASCHNIKOW AK47
Ten karabin jest produkowany w Rosji w tej samej fabryce w której składane są prawdziwe ostre Kalaschnikovy. Jedyna różnica polega na tym, że został on przystosowany do wystrzeliwania
stalowych kulek kalibru 4,46 mm przy użyciu kapsuł z CO2. Waży dokładnie tyle samo co oryginał i posiada te same wymiary co oryginał !
WINCHESTER
Winchestera Lever Action, wiatrówka zasilana dwutlenkiem węgla, wiernie odwzorowuje sposób działania legendarnego Winchestera, używanego na Dzikim Zachodzie. Magazynek na śrut miesci 8 sztuk śrutu ołowianego różnego rodzaju. Przeładowanie
karabinka odbywa się za pomocą kabłąka osłaniającego spust (tak jak w broni typu winchester). Powoduje to też napięcie kurka.
Super X9 SWAT
Najlepszy karabin wyborowy na Świecie. Ładowanie kulek odbywa się poprzez załadowanie kulek w łuski magazynka rotacyjnego po oddanym strzale z zastosowaniem magazynka rotacyjnego z komory zamka, w realistyczny sposób wypada pusta łuska.
REWOLWER DAN WESSON
Ciężka, w pełni metalowa, licencjonowana replika rewolweru Dan Wesson napędzana gazem CO2 z 12g kartusza umieszczanego w rękojeści. Piękne chromowanie i realistyczny wygląd sprawiają, że jest to doskonała broń – nie tylko dla miłośnika westernów czy „Brudnego Harry’ego”. Ta wiatrówka dostarczy mnóstwo zabawy podczas strzelania. Replika posiada oryginalne oznaczenia producenta broni ostrej i jest wyposażona w indywidualny numer
seryjny. Realizmu temu rewolwerowi dodaje konieczność ładowania kulek do łusek tak jak w prawdziwej broni.
COLT 1911
Model Colt Special Combat to współczesna wersja legendarnego Colta 1911A1 Government – to jedyny pistolet na świecie będący wciąż w produkcji w nieomal niezmienionej formie – od prawie 100 lat! Colt 1911 został wprowadzony na początku XX wieku jako główny pistolet w armii amerykańskiej, pokonując 5 konkurentów. Dzięki swojej bezawaryjności, dużemu kalibrowi, dużej szybkostrzelności i wygodzie użytkowania stał się ulubionym pistoletem personelu wojskowego.

Rifles isolated on white background depicting a Russian bolt action Mosin Nagant, 30-30 Winchester lever action rifle, 22. bolt action rifle with scope, 22. bolt action rifle without a scope, and a black pump-action 12 gauge shotgun.

Strzelnica – profesjonalna atrakcja na  wyjazd integracyjny imprezę firmową