Imprezy integracyjne nad wodą.

Co można zrobić fajnego nad wodą podczas imprezy integracyjnej?

 

imprezy integracyjne

imprezy integracyjne

Wiemy już że profesjonalnie zorganizowane wyjazdy czy imprezy integracyjne, mogą przynieść wiele oczekiwanych korzyści. Zwiększenie wydajności pracy zespołu, poprawa morale wśród pracowników, lepsza integracja osób, a także większe zaangażowanie w wykonywane obowiązki. To tylko jedne z wielu korzyści, które można uzyskać powierzając nam wyjazdy integracyjne.

 

imprezy integracyjne Mikołajki

imprezy integracyjne

Co możemy zaoferować uczestnikom  wyjazdu integracyjnego?

To przede wszystkim ciekawa i bardzo bogata oferta programowa na wodzie. Atrakcje cieszące się największą popularnością to oczywiście skutery wodne. Jazda na nich dostarcza niezapomnianych przeżyć, którym towarzyszy duża prędkość i obcowanie z naturą.

Ponadto w ramach letnich wyjazdów integracyjnych zapewniamy przejażdżki super szybkimi motorówkami, jazdę na ciągniętych za motorówką zabawkach dmuchanych takich jak banany, kanapy ogromne koła.  Nie zapominajmy o gorącej zabawie  w na piaszczystej plaży, gdzie możemy zorganizować siatkówkę plażową (dysponujemy 6 kompletami do ustawienia boisk) piłkę nożną plażową, dysk golfa. Uczestnicy mają ponadto zapewnione pyszne jedzenie i wyborne napoje schłodzone w specjalnej chłodni.

Wyjazdy integracyjne - skutery wodne

Współpraca z nami skutkuje również zapewnieniem kompleksowej oprawy muzycznej, oświetleniowej, a także wieloma innymi zabawami i konkursami dla wszystkich uczestników.

Jeżeli szukasz czegoś na drugi dzień bądź dla grupy mniej związanej z wodą , polecamy nasze wyprawy 4×4 pojazdami side by side lub wyścigi fiatami 126p.

Wyjazdy integracyjne 4x4Impreza firmowa 126p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli szukasz innych super pomysłów na swoją imprezę firmową wejdź tutaj :