Specnaz Paintball Zegrze Nieporęt Warszawa Serock Jachranka

Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna

 

 

W kilku zdaniach o Paintball Zegrze z Adrenalina Club.

Nasza baza jest idealnym miejscem do tego, by móc postrzelać się na leśnym  polu z przeszkodami  co pozwala poczuć prawdziwy dreszczyk emocji związany z grą w paintball. Pole usytuowane jest nad Zegrzem w okolicach Serocka, Jachranki, a dojazd do nas jest szybki i łatwy zarówno z Warszawy jak i z pobliskich hoteli usytuowanych nad Zegrzem. To doskonała rozrywka podczas Waszej imprezy firmowej w Warszawie jak i w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Do dyspozycji w Paintball Zegrze 80 kompletów marki Tippmann.

 

Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat paintballa i innych atrakcji: http://adrenalinaclub.pl/oferta/

Kilkanaście scenariuszy do wyboru „Tylko dla Orłów”, „Tyrolska Zagadka”, „Bieszczadzka Armia”, „Zielona Granica” i wiele innych. Wyjazdy firmowe podczas których wpleciony jest scenariusz z fabułą, która wykorzystuje pojazdy 4×4 lub skutery wodny. Doskonała zabawa, emocjonujące zwroty akcji, specjalne kombinezony różnych armii, profesjonalny sprzęt, to wszystko czego można się spodziewać podczas organizowanej przez nas gry w paintball.

Podczas imprezy wykorzystujemy najnowocześniejsze karabiny Tippmann Cronus Tactical, które są niezawodne a ich wygląd przypomina prawdziwą broń! Tippmann Cronus Tactical rewelacyjnie imituje karabinek szturmowy M16. Wojskowy charakter markera docenią miłośnicy militarnego designu. Każdy uczestnik otrzymuje pełny ekwipunek, na życzenie profesjonalne świece dymne, wykorzystywane przez jednostki Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna specjalne NATO.

Zapraszamy również na Paintball Kawalerskie nad Zegrzem! Przygotujemy dla Was fajną ofertę oraz polecimy kilka ośrodków lub domków w których możecie się zatrzymać. Oprócz paintballa nad Zegrzem posiadamy największą flotę skuterów wodnych w Europie oraz pojazdów 4×4. Zorganizujemy wyprawę 4×4 lub rejs skuterami do Pułtuska. Paintball Zegrze do doskonały wybór!

Zapraszamy wszystkich na super imprezę, wieczór kawalerski czy wyjazd integracyjny Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna Paintball Zegrze Kawalerskie Zegrze Impreza integracyjna nad Zegrzem!