Wyprawy quadami Zegrze Warszawa Kazimierz

Myślę że to nasza specjalność – wyprawa quadami towarzyszy nam od początku naszej działalności. Zaczynaliśmy od 12 quadów, natomiast w tej chwili posiadamy 26 quadów i 15 pojazdów side by side, minimalna pojemność quada w naszej flocie to 500cm3 a pojazdu side by side 700cm3.

wyprawy quadami

Wyprawa quadami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze wyprawy quadami organizowane są bardzo często w tereny, w których wymagane są pewne właściwości sprzętu takie jak napęd 4×4, blokada dyfru czy wyciągarki – te wszystkie elementy są dostępne w naszych quadach. Jak widzicie nasze pojazdy są dostosowane do fajnej przygody i trudnego terenu off road.

Wyprawy quadami – czy są bezpieczne?

Staramy się aby wszystkie szczegóły organizowanej dla Was imprezy 4×4 były przemyślane i przygotowane dużo wcześniej. Na początku każdej wyprawy quadami prowadzimy szkolenie z prowadzenia pojazdu jak również informujemy o sytuacjach które mogą powodować zagrożenie dla kierującego jak i jego towarzyszy. Przed wyruszeniem w trasę sprawdzamy obecność alkoholu we krwi każdego uczestnika. Trasa za każdym razem jest sprawdzana pod kątem wyjątkowo niebezpiecznych miejsc. Wyposażamy wszystkich w licencjonowane kaski, rękawiczki, gogle i kombinezony, abyście mogli skupić się na jeździe, kontroli sprzętu i manewrów. Sprzęt jest sprawdzany przed każdą wyprawą quadową. Każdą wyprawę 4×4 zabezpieczają instruktorzy na pojazdach 4×4, są oni wyposażeni w krótkofalówki do kontaktu między sobą, apteczkę oraz niezbędne klucze i wyposażenie off road. Oczywiście nie da się wykluczyć nietypowych zdarzeń lub kolizji, zwłaszcza w większym gronie sprzętu.

pojazdy side by side

pojazdy side by side

Gdzie są organizowane wyprawy quadami?

Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie i zorganizować Wam imprezę firmową 4×4 na każdym terenie, ale są miejsca które szczególnie polecamy.

Możemy podzielić nasze wyprawy na kilka kategorii:

  1. Wyprawa quadami Warszawa – tutaj mówimy o regionie całego Mazowsza – czyli zaliczamy w nim zarówno obszar wokół Warszawy – Zegrze, Wyszków, Kazimierz Dolny, Otwock jak i dalej Radziejowice, Ostrołęka, Nasielsk, trasy wzdłuż rzeki Narwi, Wisły, Bugu czy Wkry
  2. Wyprawy quadami Góry – czyli najprościej mówiąc nasze imprezy 4×4 organizujemy przy takich miastach jak : Zakopane, Krynica, Nowy Sącz, Szczyrk, Szpindlerowy Młyn, lub w regionach Tatry, Bieszczady, Pieniny,
  3. Wyprawy quadami Mazury – to tereny bogate w łąki i rozlewiska, do naszych ulubionych należą okolice Ostródy, Suwałk, Ełku, Iławy, Olsztyna
Wyprawa quadami

Wyprawa quadami

Ile czasu trwają wyprawy quadami?

Podstawowa i minimalna akcja na quadach to 2 godzina wycieczka cross country safari, na której pokonamy kilka wzniesień i trudnych przejazdów – daje wystarczająco dużo adrenaliny początkującym uczestnikom. Podczas wyprawy organizujemy dodatkowo przerwę na ognisko z kiełbaskami w naszej bazie leśnej lub w miejscu które wcześniej przygotujemy.

I tak od dwóch godzin do dwóch dni w siodle 😊, najdłuższe imprezy 4×4 to dwudniowe wyprawy w takich miejscach jak Kazimierz Dolny & Janowiec, Mazury, Bełchatów oraz Krynica.

Jeżeli chcesz zapoznać bardziej szczegółowo z naszymi wyprawami 4×4 zapraszamy tutaj.