25 quadów przeprawowych- imprezy 4×4

Imprezy 4×4 – 25 x Quady przeprawowe o pojemności 500 i 550 cm3 , 4×4, blokada dyfru, 340 kg! Ogromne maszyny!

Przeprawa Promem Janowiec Kazimierz Quady

Przeprawa Promem Janowiec Kazimierz Quady

Imprezy 4×4 na quadach to tylko jeden z wielu scenariuszy, na których mogą być oparte wyjazdy integracyjne. Terenowe quady, którymi dysponujemy to profesjonalne pojazdy z napędem na 4 koła. Dysponują dużą mocą i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi. Znakomicie sobie radzą w najtrudniejszym terenie, dając możliwość dotarcia w najtrudniejsze miejsca na trasie.

Imprezy 4x4

Imprezy 4×4

Imprezy 4×4 na quadach organizujemy w wielu zakątkach kraju o każdej porze roku. Zabawie towarzyszy wiele innych atrakcji – eksplorowanie nieznanych miejsc, podziwianie piękna przyrody, radzenie sobie z trudnościami terenowymi, poszukiwanie sposobów na wydostanie się z kolein, osuwisk i błota. Wyprawy na quadach to nie tylko pierwszorzędna zabawa, ale również nauka kreatywnego myślenia, improwizowania, radzenia sobie ze stresem i praca zespołowa.

Wszystkie quady będące w naszym posiadaniu są pod stałą kontrolą techniczną. Wzorowy stan techniczny, każdorazowe przygotowanie do jazdy, a także szkolenie uczestników z obsługi i kierowania pojazdem, gwarantuje im maksimum przyjemności z użytkowania tych pojazdów.