Wypożyczalnia Quady Zegrze Warszawa

Wypożyczalnia Quady Zegrze 4×4  to idealna oferta dla wszystkich kochających ekstremalne wyzwania z napędem na cztery koła. Wyprawom na quadach nie są straszne żadne ograniczenia: ani pogodowe, ani terenowe, a właściwie ,,cała frajda” tkwi właśnie w ich pokonywaniu.

Wypożyczalnia Quady ZegrzeWypożyczalnia Quady ZegrzeWypożyczalnia Quady Zegrze

Wypożyczalnia Quady Zegrze to nic innego jak zorganizowane wyprawy typu cross country po okolicznych żwirowniach, łąkach i podmokłych terenach oWypożyczalnia Quady Zegrzeraz rozlewiskach.

Tutaj filmik z jednej z naszych imprez połączono quady, czołgi oraz paintball – wszystko w okolicach Warszawy a dokładnie nad Zegrzem. Zerknij wypożyczalnia quady Zegrze Warszawa

Wypożyczalnia Quady Zegrze

Na naszym terenie nie brak miejsc, w których prawdziwi fani motoryzacji mogą poddać swoje umiejętności próbie. Gwarantujemy, że w każdym z nich Matka Natura albo człowiek wykazali się maksimum swojej ,,kreatywności”, tym samym gwarantując nam maksimum wrażeń.

Wynajem Quady Zegrze Warszawa

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o wybór miejsca i stopnia ekstremalności oraz dodanie atrakcji towarzyszących np. zabawy przy ognisku. Bez problemu przygotujemy ofertę dokładnie dopasowaną do Państwa potrzeb oraz zadbamy o to, by przygoda z napędem na cztery koła była równie ekscytująca, co bezpieczna. Zapewnimy w pełni sprawny sprzęt wprost stworzony na takie eskapady ( nasze własne quady mają pojemność 500cm3 a cała flota liczy 30 sztuk), środki ochronne( kaski, rękawice, gogle) i opiekę doświadczonych instruktorów, którzy przez cały czas będą do Państwa dyspozycji.

Wypożyczalnia Quady Zegrze

Pamiętaj Wypożyczalnia Quady Zegrze to profesjonalne przygotowana impreza!

 

Wynajem Quady Zegrze Warszawa

Nie zabraknie oczywiście stromych podjazdów i zjazdów na opuszczonych kopalniach piasku. Poznamy fortyfikacje wybudowane w XVIII i na początku XIX wieku. Pokonamy ponad 100 kilometrów trasy podchodząc aż pod Radzymin, by po obiedzie polowym udać się w drogę powrotną przez fort w Beniaminowie. Quady, Zegrze i okolice Zalewu Zegrzyńskiego na długo zapamiętacie, a wyjazd integracyjny będzie bardzo udany.

Wypożyczalnia Quady Zegrze

 

Quady, skutery wodne i  skutery śnieżne to nasza pasja, dlatego przy organizacji imprez podchodzimy do tematu z sercem, a nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę imprezy.

Naszą bazą jest Zegrze, a konkretnie Nieporęt , mamy najlepsze trasy w okolicach Warszawy, miłych i pomocnych instruktorów, sprzęt 100% sprawny i profesjonalny.