Skutery wodne Zegrze – rejs do Nowogrodu 200 km

Skutery wodne Zegrze – Nowogród 200km wodnej przygody

skutery wodne Zegrze

skutery wodne Zegrze

Wyjątkowy jednodniowy rejs , blisko 200-kilometrową trasą skuterami wodnymi wzdłuż potężnej Narwi, która wciąż zachwyca bogactwem natury. Na szlaku z Jeziora Zegrzyńskiego aż do , uroczego miasteczka Nowogród. Na uczestników czekają niezapomniane widoki Doliny Dolnej Narwi i wrażenia z poznania rozkapryszonej natury tej rzeki. Silnie meandrująca i poprzetykana wysepkami Narew raz płynie spokojnie i leniwie po równym i piaszczystym dnie, by za chwilę pokazać swą dzikość, wyrwy i leje z wirującą wodą.

Zerknij poniżej film z jednego z naszych rejsów!

https://www.youtube.com/watch?v=8HP39rO6-mM

 

Płyniemy licznymi zakolami Narwi wzdłuż Nabdużańskiego Parku Krajobrazowego mijając wspaniały XV-wieczny zamek w Pułtusku. Pokonując kolejne meandry i starorzecza rzeki, tworzące niespotykany labirynt mijamy malownicze miasteczka . Różan, Ostrołękę, gdzie zatrzymamy się na posiłek polowy z ogniskiem. Po przerwie docieramy do Nowogrodu, gdzie kończymy wyprawę.

Interesuje Cię inna trasa? Zapraszamy:

Rejsy skuterami wodnymi

Skutery wodne Zegrze – Nowogród rejs 200 km

skutery wodne Zegrze

skutery wodne Zegrze

Czym płyniemy:

Sea-Doo Spark 900 HO ACE 2-up 2015r Lekki i zwinny Spark zapewni ubaw dla wszystkich którzy lubią poczuć moc i adrenalinę.

Charakteryzuje się lekkością i zwinnością  jest zbudowany z Exoskelu . Konstrukcja Sea-Doo Spark to unikalny aluminiowy szkielet przestrzenny, który jest lekki i mocny oraz zapewnia unikalną  stylistykę pojazdu. Mocny silnik oferujący lepsze przyspieszenie, rozpędza Sparka do 80,5 km/h

Polecamy również rejs Warszawa – Kazimierz Dolny

Warszawa – Kazimierz Dolny

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz