Skutery Wodne Zegrze – EXTRA Atrakcja dla Grup

Skutery wodne Zegrze wynajem

Skutery wodne Zegrze wynajem

Wasza impreza integracyjna lub wyjazd firmowy teraz będzie pełna Adrenaliny, a wszytko to w skromnym budżecie!

Skutery wodne Zegrze

Skutery wodne Zegrze

Skutery wodne Zegrze – to promocja na na sezon 2019!

Specjalnie na waszą imprezę integracyjną ustawimy na akwenie tor zamknięty, po którym będziecie mogli się poruszać na najnowocześniejszych maszynach na świecie! Wszystkie nasze skutery wodne są wyposażone w wyłączniki zdalnego odcięcia zapłonu co gwarantuje bezpieczeństwo imprezy.

 

Skutery wodne Zegrze

Skutery wodne Zegrze

 

 

 

 

 

W ciągu 3 godzin zabawy „przerobimy” około 40 osób na jednym torze (oczywiście możemy ustawić kilka torów podczas jednej imprezy.

Chcesz więcej przygody ze skuterami wodnymi:

http://adrenalinaclub.pl/project/rejsy-skuterami-wodnymi/

Skutery wodne to super atrakcja, pamiętaj to nie dojenie krowy, czy chodzenie na szczudłach lub potrójnych nartach! To prawdziwa atrakcja z górnej półki dla elit!

Cena dla kompletnej imprezy na wodzie przy rezerwacji do końca kwietnia to tylko 2900 zł!

 

Skutery wodne Zegrze – zabawa polega na zaaplikowaniu Wam jak największej dawki adrenaliny w przeciągu kilku godzin na waszym wyjeździe integracyjnym!

 

Nad bezpieczeństwem czuwają instruktorzy sportów motorowodnych oraz ratownicy na wydzielonych jednostkach. Dysponujemy najnowszymi 25 własnymi skuterami wodnymi marki Yamaha oraz Sea doo – Bombardier, pianki, buty i kaski dla uczestników to dla nas standard. Jest to super atrakcja na imprezy firmowe, należy do grupy nietypowych atrakcji podczas eventów dla firm. Dobra impreza firmowa nad Zegrzem nie może się odbyć bez takiej wodnej atrakcji.

 

Więcej imprez na wodzie ? Zapraszamy na naszą stronę:

 

 

 

 

 

 

Jako jedyni organizujemy rejsy skuterami wodnymi po rzekach w Polsce – na naszym własnym sprzęcie – posiadamy 25 skuterów wodnych Yamaha i Sea Doo!

Rejsy z reguły są połączone ze szkoleniem motorowodnym zakończonym egzaminem na patent sternika motorowodnego. Rejsy to nie tylko szaleńcza jazda po wodzie, ale również niesamowita przygoda i okazja do zobaczenia Polski z innej perspektywy – tej dzikiej i nie do końca jeszcze odkrytej. Miejsce startu to zazwyczaj Zalew Zegrzyński, ale mogą to być Mazury, Kaszuby, Sopot. Jest to super atrakcja na imprezy firmowe, należy do grupy nietypowych atrakcji podczas eventów dla firm.

Skutery wodne Zegrze – zapamiętaj Adrenalina Club.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz