Skutery wodne Zegrze – rejs do Pułtuska 120 km

Skutery wodne Zegrze – 120 kilometrów wodnej przygody3 godzinna wyprawa

Rejs skuterami wodnymi do Pułtuska jest to pierwsza propozycja z naszej oferty rejsów po rzekach w Polsce. Trasa z Zegrza do Pułtuska i z powrotem to świetny i oryginalny  pomysł na wyprawę z przyjaciółmi. Do pokonania 120 km wodnej przygody!

Naszą wyprawę rozpoczynamy  z hotelowego molo, płyniemy na najnowocześniejszych  skuterach wodnych marki Sea Doo Bombardier. Grupę prowadzą i zamykają skutery zabezpieczające z instruktorami sportów motorowodnych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest instruktor z uprawnieniami Ratownika Wodnego z Grupą K-38, którego skuter wyposażony jest w specjalistyczną platformę ratowniczą. Zapewnia  to  uczestnikom  poczucie bezpieczeństwa.

Wyjątkowo łatwy rejs  prawie 120-kilometrową trasą Zalewem Zegrzyńskim i dalej   wzdłuż potężnej Narwi , która wciąż zachwyca bogactwem natury. Na uczestników czekają niezapomniane widoki Doliny Dolnej Narwi i wrażenia z poznania rozkapryszonej natury tej rzeki. Silnie meandrująca i poprzetykana wysepkami Narew raz płynie spokojnie i leniwie po równym i piaszczystym dnie, by za chwilę pokazać swą dzikość, wyrwy i leje z wirującą wodą. To jedyna w Europie rzeka warkoczowa. Płynie przeważnie nie jednym, lecz kilkoma stałymi korytami, które łączą się i dzielą. Meandruje szerokimi dolinami w otulinie morenowych wzniesień, rozlewając się i tworząc starorzecza. Źródła ma po białoruskiej stronie Puszczy Białowieskiej, skąd bieży 484 km, by ujść do Wisły w Nowym Dworze Mazowieckim.

Uczestnicy będą zachwyceni licznymi zakolami Narwi wzdłuż Nabdużańskiego Parku Krajobrazowego wpływając do malowniczego miasteczka Pułtusk , to tu pod wspaniałym  XV-wiecznym zamkiem  w Pułtusku robimy przerwę na lunch nad wodą w zamkowej tawernie, by po godzinnej przerwie popłynąć w powrotną podróż.

Skutery wodne Zegrze – 120 kilometrów wodnej przygody

Promocja! Przy zapisach do końca marca koszt rejsu tylko 590 zł!

 

 

Info: Rejs skuterami wodnymi  jest to kilkugodzinna lub całodniowa przygoda na wodzie. Przed każdą wyprawą uczestnicy eventu są odpowiednio przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa oraz techniki pływania na pojazdach motorowodnych. Uczestnicy rejsu zabezpieczeni w kamizelki asekuracyjne, kaski oraz profesjonalną odzież (pianki i buty neoprenowe) samodzielnie prowadzą skutery wodne Zegrze daje możliwości.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz