Wyprawy skutery śnieżne, zima, atrakcje, Zegrze

Podobnie jak przy quadach tutaj również nie ma miejsca na nudę podczas eventu,imprezy integracyjnej czy też firmowej, najnowocześniejsze skutery śnieżne marki Yamaha oraz Ski Doo pokażą wam co to znaczy przyspieszenie i szaleństwo na śniegu. Odkryjesz te prawdziwe oblicze zimy oraz piękno białego puchu,  posiadamy opracowane trasy od Bałtyku przez Mazury, Jurę aż do samiusieńkich  Tatr, Hej!

Skutery śnieżne, wyjazdy integracyjne, zima

Skutery śnieżne, wyjazdy integracyjne, zima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każda wyprawa to minimum  4 do 6 godzina trasa. Jej pokonanie wymaga siły, motywacji i hartu ducha. Ten, komu się to uda, na pewno uwierzy we własne siły i zakocha się w sportach zimowych. Organizowane przez nas wyprawy na skuterach śnieżnych, nie są pozbawione innych atrakcji. Przygotowanie obozowiska, zdobycie pożywienia, rozpalenie ognia, czy profesjonalne szkolenia górskie. To tylko niewielki wycinek z atrakcji, które dla Was przygotujemy!

Skutery śnieżne, wyjazdy integracyjne, zima

 

 

 

Zima niejedno ma oblicze! Z nami odkryjesz to najciekawsze, pełne emocji i adrenaliny. Zapomnij o nudnych kuligach i przesiądź się na pełne mocy, niezwykle zwrotne skutery śnieżne. Oddajemy w Wasze ręce aż 20 niezawodnych maszyn marki Yahamaha i Ski Doo, którymi pokonacie specjalnie przygotowane trasy. Nie tylko w górach, ale również na Mazurach i wielu innych, równie ciekawych zakątkach kraju.

 Skutery śnieżne, wyjazdy integracyjne, zima

Tutaj znajdziecie więcej pomysłów na atrakcyjny wyjazd firmowy zimą, na śniegu, w górach i na mazurach, nad Zegrzem i w Tyliczu Zima Zima

 

Wyjazdy integracyjne rodem z Finlandii czy też z Islandii jest dostępna również w naszym klimacie. Choć sezon tu trwa nieco krócej to i tak gwarantujemy dużą dawkę adrenaliny połączonej z przygodą i pięknymi zimowymi krajobrazami. Nasze trasy to nie tylko góry ale również Mazowsze czy Mazury.

 

Dzięki własnemu transportowi jesteśmy w stanie zorganizować wyprawę w każdym miejscu w Polsce. Baza centralna w Nieporęcie pod Warszawą daje możliwość dowiezienia skuterów wciągu jednego dnia pod wskazany adres door to door 🙂

Na obecną chwilę posiadamy największą flotę 20 własnych skuterów śnieżnych marki Yamaha oraz Ski Doo. Wyprawy skuterami śnieżnymi z reguły są jednodniowe ale w przypadku długiej trasy i wyprawy z serii adventure rozciągamy się na dwa dni po ok. 4-6 godzin jazdy z przerwami na posiłki. Tu również możemy przygotować wyprawę z elementami survivalu – np. kierunek na azymut, przygotowanie posiłków, ogniska, zdobycie pożywienia w lesie, odnalezienie obozu itp. W górach przeprowadzamy również akcje lawinowe połączone ze szkoleniem GOPR lub TOPR.

W razie braku warunków śniegowych jako jedyni zapewniamy pojazdy 4×4 (quady i side by side). To gwarantuje udany scenariusz imprezy integracyjnej czy wyjazdu firmowego.

Zapisz

Zapisz

Zapisz