Rejsy skuterami wodnymi Zalew Zegrzyński

Jest to jedyna w swoim rodzaju wyprawa pełna wyzwań i niezapomnianych wrażeń , a do tego oryginalny sposób na budowanie relacji w zespole i wśród klientów.
Naszą wyprawę rozpoczynamy z hotelowego molo, płyniemy na najnowocześniejszych skuterach wodnych marki Sea Doo Bombardier. Grupę prowadzą i zamykają skutery zabezpieczające z instruktorami sportów motorowodnych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest instruktor z uprawnieniami Ratownika Wodnego z Grupą K-38, którego skuter wyposażony jest w specjalistyczną platformę ratowniczą. Zapewnia to uczestnikom poczucie bezpieczeństwa.

tn_WP_20140920_015 - kopia
Wyjątkowo łatwy rejs prawie 100-kilometrową trasą Zalewem Zegrzyńskim i dalej wzdłuż potężnej Narwi , która wciąż zachwyca bogactwem natury. Na uczestników czekają niezapomniane widoki Doliny Dolnej Narwi i wrażenia z poznania rozkapryszonej natury tej rzeki. Silnie meandrująca i poprzetykana wysepkami Narew raz płynie spokojnie i leniwie po równym i piaszczystym dnie, by za chwilę pokazać swą dzikość, wyrwy i leje z wirującą wodą.
Uczestnicy będą zachwyceni licznymi zakolami Narwi wzdłuż Nabdużańskiego Parku Krajobrazowego wpływając do malowniczego miasteczka Pułtusk , to tu pod wspaniałym XV-wiecznym zamkiem w Pułtusku robimy przerwę na lunch nad wodą w zamkowej tawernie, by po godzinnej przerwie popłynąć w powrotną podróż.

Sea doo moje 1

Rejs skuterami jest to kilkugodzinna lub całodniowa przygoda na wodzie. Przed każdą wyprawą uczestnicy eventu są odpowiednio przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa oraz techniki pływania na pojazdach motorowodnych. Uczestnicy rejsu zabezpieczeni w kamizelki asekuracyjne, kaski oraz profesjonalną odzież (pianki i buty neoprenowe) samodzielnie prowadzą skutery wodne.

Bombardier adrenalina