Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje zegrze

Zapraszamy na Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje Zegrze. Proponujemy Państwu rejsy łodziami po Zalewie Zegrzyńskim oraz Narwii jak również wynajem dużych łodzi motorowych ze sternikiem.

Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje zegrze

Łodzie motorowe Honda V-Tec – to kolejna atrakcja jaką dysponujemy nad Zalewem Zegrzyńskim.

Pływanie bardzo szybkimi łodziami motorowymi, jest propozycją dla osób, które chcą poczuć prędkość na wodzie i cenią sobie zastrzyk adrenaliny 🙂

Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje zegrze

Łodzie tego typu mają specjalnie wyprofilowane dno przez co są to bardzo szybkie jednostki wykorzystywane na całym świecie do sportów motorowodnych.

Pamiętaj Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje Zegrze!

Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje zegrze

Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź Honda 550 V-Tec jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym.

Łodzie dostępne są ze sternikami i stacjonują w Nieporęcie. Dodatkowo podczas wynajęcia łodzi na 3 godziny otrzymujecie rabat na wypożyczenie skutera wodnego.

Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje Zegrze

Tutaj pełna oferta atrakcji na plaży Waikiki Beach Zegrze

 

Jeżeli marzy Ci się relaks na pięknej hawajskiej plaży, pełnej niesamowitych atrakcji to ten program skierowany jest właśnie dla Ciebie. Kilometrowa plaża, szum wody, las, klimatyczna muzyka, strefa opalania, boiska plażowe, skutery wodne, łodzie RIB, jachty, SUP, kajaki,  windsurfing, pojazdy buggy, strzelnica sportowa, konkurs o puchar Wielkiego Kahuna, mnóstwo dobrej zabawy – to wszystko czeka na Was w naszej bazie nad Zalewem Zegrzyńskim.

Rejsy Łodziami Zegrze, wynajem łodzi Zegrze, atrakcje Zegrze

Trudno znaleźć lepsze miejsce dla imprezy firmowej w pobliżu Warszawy niż Zalew Zegrzyński. Las, woda i coraz więcej ośrodków szkoleniowych z rozbudowującym się zapleczem przystosowanym do organizacji wyjazdu integracyjnego.

Łodzie motorowe RIB

Następną atrakcją jest pływanie bardzo szybkimi łodziami motorowymi. Jest to propozycja dla osób, które chcą poczuć prędkość na wodzie. Łodzie typu RIB są to bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Wypróbowane w każdych warunkach, na wielu akwenach, w każdym działaniu. Pneumatyczna tuba podzielona na oddzielne komory zapewnia wyporność łodzi wystarczającą by uczynić ją niezatapialną. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym.