Akcja CBŚ – Paintball Zalew Zegrzyński, impreza firmowa, wyjazd integracyjny

Tutaj znów nietypowa atrakcja podczas waszego wyjazdu integracyjnego! Połączenie quadów, paintballa, terenów wojskowych, taktyki no i super niespodzianki. Grupa zostanie zabrana busem spod siedziby firmy w teren pod otoczką zabawy w podchody i wspólnego ogniska.

DSC_0762

Zaraz po wjeździe na teren poligonu zajedzie im drogę na sygnale nieoznakowany samochód terenowy z sygnałem świetlnym na dachu. Następuje wybuch granatów hukowych. Bus się zatrzymuje, a kierowca pomimo ostrzałów ucieka w las. Autokar zostaje przeszukany i o dziwo panowie z oddziału specjalnego policji odnajdują ukryte narkotyki (cukier puder) oraz broń (super repliki). Wszyscy pasażerowie zostają na poważnie zatrzymani i zaprowadzeni w głąb lasu w celu przesłuchania. Na miejscu czekają na nas namioty wojskowe. Po wejściu do namiotów uczestnicy zostaną przywitani oklaskami i odstresowani 🙂

tn_paintball lato zima (11)

W kolejnym etapie I grupę wcielimy w rolę przemytników kartelu narkotykowego, natomiast drugą grupę w jednostkę specjalną, która poszukuje w terenie przemytników i strzeże granicy. Grupa przemytników idzie pieszo a teren patroluje druga grupa na quadach i pojazdach terenowych side by side , wszyscy będą uzbrojeni w karabiny do Paintballa. Na miejscu jest wiele naturalnych kryjówek oraz gdzie niegdzie stare budynki. Grupa przemytników musi dojść do określonego celu i nie zostać schwytana oraz odeprzeć ewentualny atak.

Paintball Zalew Zegrzyński, impreza firmowa, wyjazd integracyjny

tn_Akcja Grom Poligony (6)