126p WRC Wyścigi maluchami Zalew Zegrzyński

126p WRC Wyścigi maluchami Zalew Zegrzyński TOP 1

WP_20150525_11_14_04_Pro

Duże prędkości, wąskie drogi, stojąca woda, żwirowa nawierzchnia i zalesiony krajobraz. Tak w skrócie wygląda 126p Rally Championship. To nic innego jak wyścigi WRC na popularnych “Maluchach”!

tn_A&M Club95

Jest to jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny program integracyjny na skalę światową! Jeżeli chciałbyś zaskoczyć pomysłem swoich pracowników lub swojego klienta to jest to strzał w dziesiątkę.


DSC_0457

Formuła i przebieg imprezy

Po przywitaniu grupy w naszej bazie terenowej, następuje podział uczestników na załogi Pit Stopu, każda z drużyn otrzymuje specjalnie zadaszony box  z  pojazdem marki Fiat 126p. Wszędzie powiewają flagi w szachownicę oraz reklamy sponsorów imprezy WRC. W biurze zawodów, które jest zorganizowane w ogromnym pneumatycznym namiocie następuje przydzielenie numerów startowych, rozdanie profesjonalnych naklejek z nadrukowanymi logotypami sponsorów rajdu (na cały pojazd – dach, drzwi, klapa tył przód, szyby), lakierów oraz materiałów dekoracyjnych służących podrasowaniu pojazdów przed startem.

Przed startem wyścigów nastąpi  sprawdzenie umiejętności pracy w grupie oraz przyznanie pierwszych punktów do ogólnej klasyfikacji  podczas kilku konkursów:

  • Zmiana koła na czas w Pit Stopie
  • Wiedza o Fiacie 126P
  • Toczenie kół na czas
  • Najbardziej pakowny maluch
  • Ręczne holowanie pojazdu
  • A&M Club52

Po I etapie zmagań, uczestnicy przystąpią do przygotowywania swoich pojazdów do Rajdu WRC, do tego celu posłużą im materiały wcześniej odebrane z biura zawodów – naklejki, lakiery, produkty do wykonania spojlerów itp. Po godzinie nastąpi prezentacja aut i przyznawanie punktów przez jury składające się z kapitanów załóg.

DSC_0452

III etap rozpoczniemy rundą honorową po wcześniej przygotowanym torze WRC, tak aby każdy z uczestników zapoznał się z trasą oraz przeszkodami jakie na niego czekają. Następnie rozpoczniemy wyścig naszych fiacików. Do ogólnej klasyfikacji będzie brany pod uwagę najlepszy czas załogi.
Po wnikliwej analizie ogólnej klasyfikacji zostaną ogłoszone wyniki, udekorowanie zwycięzców oraz wręczenie pucharów. Nie zabraknie oczywiście polewania  ogromnym szampanem!