Snow Cross Safari-Wyprawy skutery śnieżne, zima, atrakcje, zegrze

Snow Cross Safari-Wyprawy skutery śnieżne, zima, atrakcje, zegrze

ATRAKCJE 0 Comment 232

Podobnie jak przy quadach tutaj również nie ma miejsca na nudę podczas eventu,imprezy integracyjnej czy też firmowej, najnowocześniejsze skutery śnieżne marki Yamaha oraz Ski Doo pokażą wam co to znaczy przyspieszenie i szaleństwo na śniegu. Odkryjesz te prawdziwe oblicze zimy oraz piękno białego puchu,  posiadamy opracowane trasy od Bałtyku przez Mazury, Jurę aż do samiusieńkich  Tatr, Hej!

skuter śnieżne mazury

skuter śnieżne mazury2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każda wyprawa to minimum  4 do 6 godzina trasa. Jej pokonanie wymaga siły, motywacji i hartu ducha. Ten, komu się to uda, na pewno uwierzy we własne siły i zakocha się w sportach zimowych. Organizowane przez nas wyprawy na skuterach śnieżnych, nie są pozbawione innych atrakcji. Przygotowanie obozowiska, zdobycie pożywienia, rozpalenie ognia, czy profesjonalne szkolenia górskie. To tylko niewielki wycinek z atrakcji, które dla Was przygotujemy!

skuter śnieżne mazury adrenalina

 

 

 

Zima niejedno ma oblicze! Z nami odkryjesz to najciekawsze, pełne emocji i adrenaliny. Zapomnij o nudnych kuligach i przesiądź się na pełne mocy, niezwykle zwrotne skutery śnieżne. Oddajemy w Wasze ręce aż 20 niezawodnych maszyn marki Yahamaha i Ski Doo, którymi pokonacie specjalnie przygotowane trasy. Nie tylko w górach, ale również na Mazurach i wielu innych, równie ciekawych zakątkach kraju.skuter śnieżne mazury zegrze

Zapisz

Zapisz

Zapisz

A&M Club Adrenalina i Motywacja Jacek Kombor
ul. Królewska 43E, 05-126 Nieporęt

tel.: +48 22 772 45 63
biuro@adrenalinaclub.pl

Back to Top