Łodzie motorowe bez patentu, wynajem Zalew Zegrzyński

Łodzie motorowe bez patentu, wynajem Zalew Zegrzyński

ATRAKCJE 0 Comment 2435

Łodzie motorowe bez patentu, wynajem Zalew Zegrzyński

classic-470-sport

Oferujemy Państwu wynajem łodzi motorowych których moc nie przekracza dopuszczalnych 15 KM, zatem można nimi pływać bez uprawnień motorowodnych. Nasi instruktorzy PZMiNW przeprowadzą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa na wodzie,poruszania się jednostkami pływającymi z napędem spalinowym oraz z prezentacji tras i akwenu.

Wszystkie łodzie wyposażone są w najnowocześniejsze silniki Honda Marine, co zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo Państwa wyprawy po przygodę nad Zalewem Zegrzyńskim.

 

classic-470-sport-goraCLASSIC 470 SPORT jest przestrzenną, bardzo stabilną i bezpieczną łodzią. Doskonale sprawdza się na dużych akwenach wodnych jak i w strefie przybrzeżnej na morzu. Jest to idealna łódź dla miłośników wędkarstwa, sportów wodnych jak również osób spragnionych wypoczynku.

Dużym atutem łodzi jest wysokość burty, która wynosi 70cm. Zapewnia to duży komfort i bezpieczeństwo podczas pływania na dużej fali, bez obawy że do wewnątrz dostanie się woda.

CLASSIC 470 SPORT posiada dwie bardzo obszerne bakisty, odprowadzenie wody z pokładu oraz pokład słoneczny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

yacht-classic-470-sport

Ciekawe rozwiązanie nowej sterówki, oraz wielu elementów wyposażenia sprawiają, że łódź staje się liderem w swojej klasie. Elegancji i stylu dodaje pokład z naturalnego teku.

Łodzie motorowe bez patentu stanowią super opcję atrakcji nad Zalewem Zegrzyńskim.

Oferta jest skierowana zarówno dla grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych.

A&M Club Adrenalina i Motywacja Jacek Kombor
ul. Królewska 43E, 05-126 Nieporęt

tel.: +48 22 772 45 63
biuro@adrenalinaclub.pl

Back to Top